MANUTANpredsazuje
"Dobrú prácu"

Ak sa dnes rozhodnete pre spoločnosť Manutan, vyberiete si tým partnera, ktorý je odhodlaný presadzovať prácu, ktorá ľuďom ako aj spoločnostiam umožňuje uspieť.

Presadzujeme túto "Dobrú prácu" s vami a pre vás.

Toto poslanie sme si skutočne vzali k srdcu, pretože sme presvedčení, že «dobrá práca» urobí svet lepším.

Naša vízia "Dobrej práce"

MANUTANstojí pri vás!

Sortiment, ktorý zlepší vaše pracovné prostredie, rady na povzbudenie "Dobrej práce" a spôsoby optimalizácie vašich každodenných nákupov...

Pretože vieme, že produkty a služby, ktoré ponúkame, vám pomôžu lepšie nakupovať, robíme všetko, čo vieme, aby sme vám pomohli dosiahnuť vaše ciele v rýchlo sa meniacom svete práce!

Pretože dôkazy hovoria jasnejšie než slová

01

Vy ste centrom našej pozornosti

Každý zákazník je jedinečný a zaslúži si našu plnú pozornosť! Preto ste v centre nášho vývoja. Ponúkame vám lepšie pracovné podmienky a špeciálne skúsenosti s nakupovaním prostredníctvom našej každodennej prispôsobenej podpory.

02

Plníme všetky vaše potreby

Dosahujeme to prostredníctvom nášho partnerstva s viac ako 3 000 dodávateľmi!

Venujeme zvláštnu pozornosť výberu produktov a služieb, ktoré zvýšia kvalitu vášho pracovného prostredia.

Ak v našej ponuke nejaký produkt nenájdete, ponúkame vám službu vyhľadávania na požiadanie od iného dodávateľa.

03

Pomáhame vám lepšie nakupovať

Lepším nakupovaním môžete ušetriť výdavky! Práve preto náš vysokokvalitný sortiment obsahuje aj vlastné značky spoločnosti MANUTAN, ktoré sú garantované na obdobie 10 rokov a dostupné za konkurenčné ceny.

Ponúkame vám tiež riešenia na optimalizáciu vašich nepriamych nákupov na zefektívnenie vašich dodávateľov, optimalizovanie vašich produktov, digitalizáciu vašich transakcií, optimalizovanie vašej logistiky...

Zaujíma nás váš názor!

Chcem sa opýtať ➥