Spoločnosť Manutan predstavuje svoju novú značku výrobkov

Zariadenie hodiace sa k všetkým vašim kvalitám.

campaign-hero

Manutan EXPERT poskytuje kvalitné výrobky, ktoré uspokoja potreby každého profesionála. To najlepšie za primeranú cenu, s výrobkami navrhnutými tak, aby vydržali roky. Navyše sa čoraz viac vyrábajú v Európe. Každý deň sa snažíme ich urobiť ešte ekologickejšími, aby mali menší vplyv na životné prostredie a spoločnosť.

Prezrite si ponuku Manutan EXPERT a vybavte si sklad

Naše výrobky Manutan EXPERT sú špeciálne navrhnuté tak, aby spĺňali potreby vášho skladu a dielne. Objavte rozdiel v kvalite, výbere a férových cenách vlastnej značky Manutan

Objavte našu kancelársku kolekciu s Manutan EXPERT

S potešením vám predstavujeme naše produkty Manutan EXPERT na vybavenie vašej kancelárie. Vydajte sa na cestu, ktorá premení vašu kanceláriu na centrum pohodlia a efektivity.

Efektívne nakladanie s odpadom s Manutan EXPERT

Manutan EXPERT nanovo definuje štandardy v oblasti odpadového hospodárstva. Každý výrobok v našom sortimente je skonštruovaný s ohľadom na výnimočnú odolnosť, ktorá zaručuje, že vydrží požiadavky efektívneho nakladania s odpadom pre udržateľnú budúcnosť.

Prezrite si našu kolekciu Responsible Manutan EXPERT

V spoločnosti Manutan sa snažíme ponúkať produkty, ktoré majú pozitívny vplyv. Výberom z našej kolekcie podporíte udržateľnú víziu budúcnosti.

Vytvorte si vonkajšie priestory pre svoj tím

V spoločnosti Manutan chápeme, že pohoda vášho tímu presahuje steny kancelárie. Prezrite si náš sortiment pohodlných exteriérových sedacích súprav a nábytku do obývačky, ktorý je ideálny na vytvorenie príjemných priestorov, kde môže váš tím relaxovať, spolupracovať a načerpať nové sily počas krásnych dní a dokonca aj počas mierneho dažďa, kedy zostane pekne v suchu.