Sedací nábytok

Základným prvkom pri zariaďovaní kancelárie sú kancelárske kreslá. Rozhodujúcim faktorom je tu ergonómia a štýl práce. Človek, ktorý sedí pri stole celý deň, má na kancelársku stoličku pochopiteľne väčšie nároky ako osoba pracujúca v sede len dve hodiny.

Kreslo do kancelárie pre zamestnanca sediaceho pri počítači celý pracovný čas by malo byť maximálne prispôsobivé. Každá postava vyžaduje inú výšku a hĺbku sedadla, výšku podrúčok, sklon, protitlak operadla a bedrovej opierky. Kvalitná kancelárska stolička má všetky tieto prvky ľahko nastaviteľné.

Pri vybavení kancelárie pre veľké množstvo zamestnancov budete hľadať pravdepodobne riešenie v pomere cena a výkon.

Nezabúdajte myslieť aj na farbu, aby ladila s vašou korporátnou identitou firmy. Najpraktickejšie je kancelárske kreslo čierne, ku ktorému doladíte doplnky v každom odtieni. My sme však schopní dodať akýkoľvek variant.

Na trhu je celý rad možností a vybrať správne kancelárske kreslo nie je vôbec jednoduché. Preto sme tu my. Za svoje dlhé roky praxe presne vieme, čo budete potrebovať. Stačí nám zavolať na 02 436 343 06. Odporučíme vám to najlepšie riešenie.