Časový limit vašej relácie čoskoro vyprší v dôsledku neaktivity. Kliknutím na tlačidlo OK predĺžite časový limit o ďalších 480 minút.
Penový polyetylén, šírka 1 100 mm
Kliknite a potiahnite pre otočenie. Kliknite pre zvetšenie.
56,40 €
bez DPH
69,37 € s DPH
kus Kód produktu (SKU): 018363
| Množstvo | Vaša cena |
|---|---|
| 1 - 2 | 56,40 € |
| 3 - 5 | 53,55 € |
| 6 a viac | 50,75 € |
Špecifikácia
Informácie o produkte
| Názov produktu | Penový polyetylén, šírka 1 100 mm |
|---|---|
| Predajná jednotka | kus |
| Stránka papierového katalógu | 486 |
Parametr
| Hrúbka (µm) | 2000 µm |
|---|---|
| Dĺžka kotúča (m) | 100 m |
| Šírka kotúča (mm) | 1100 mm |
| Farba | Biela |
| Balenie (ks) | 1 |
| Model | penová |
| Hmotnosť produktu (kg) | 4.8 kg |
Documentation
Vyberte produkt, ke ktorému chcete zobraziť dokumentáciu
Recenzie sú skutočné a spoľahlivé. Ak sa chcete dozvedieť viac o postupoch overovania a kontroly, kliknite sem.