Časový limit vašej relácie čoskoro vyprší v dôsledku neaktivity. Kliknutím na tlačidlo OK predĺžite časový limit o ďalších 480 minút.
Kliknite a potiahnite pre otočenie. Kliknite pre zvetšenie.
60,50 €
bez DPH
74,42 € s DPH
kus Kód produktu (SKU): 340008
| Množstvo | Vaša cena |
|---|---|
| 1 - 2 | 60,50 € |
| 3 - 5 | 57,44 € |
| 6 a viac | 54,44 € |
Environmental Impact Score
Kategória: BUBON
Tento produkt má nižší environmentálny dosah než väčšina produktov v jeho kategórii.
- Pomůže Vám vybrat medzi podobnými produkty z našeho sortimentu.
- Na základu 16 dopadov na životné prostredie ako uhlíková stopa, lidské zdroje, znečistenie ovzdušia, zdravie, apod.
Toto hodnotenie je založené na uznávanej metodike, ak sa chcete dozvedieť viac o hodnotení vplyvu na životné prostredie, kliknite tu
Špecifikácia
Informácie o produkte
| Názov produktu | Plastový barel, 54 l |
|---|---|
| Značka | Curtec |
| Predajná jednotka | kus |
| Stránka papierového katalógu | 228 |
Parametr
| Kapacita (L) | 54 L |
|---|---|
| Priemer Ø (mm) | 410 mm |
| Výška (mm) | 518 mm |
| Farba | ČERVENÁ/BIELA |
| Hmotnosť produktu (kg) | 2.5 kg |
| Ø otvoru (mm) | 282 mm |
| Max. prevádzková teplota (°C) | 30 °C |
| PEIS - Ekvivalent spotreby vody výrobku pri sprchovaní (sprchy) | 42 |
| PEIS - Ekvivalent cesty autom podľa uhlíkovej stopy výrobku (kg Sb ekv.) | 127 |
| Recyklovateľné obaly | ÁNO - 100% |
| Recyklovateľný produkt | ÁNO - 100% |
| Materiály | plast |
| PEIS - Uhlíková stopa výrobku (kg CO2 ekv.) | 16 |
| PEIS - súhrnné skóre PEF na funkčnú jednotku (µPts) | 9.2 |
| PEIS - spotreba vody výrobku (m3 ekv. sveta) | 4 |
| PEIS - Ekvivalent spotreby elektrickej energie v kategórii PEF výrobku (dni spotreby pre domácnosť) | 4.8 |
| PEIS - súhrnné hodnotenie PEF výrobku (µPts) | 1521 |
| Vplyv na životné prostredie | B |
| PEIS - súhrnné skóre PEF na funkčnú jednotku (µPts) | 9.2 |
| PEIS - Uhlíková stopa výrobku (kg CO2 ekv.) | 16 |
| Vplyv na životné prostredie | B |
Documentation
Vyberte produkt, ke ktorému chcete zobraziť dokumentáciu
Recenzie sú skutočné a spoľahlivé. Ak sa chcete dozvedieť viac o postupoch overovania a kontroly, kliknite sem.
