Časový limit vašej relácie čoskoro vyprší v dôsledku neaktivity. Kliknutím na tlačidlo OK predĺžite časový limit o ďalších 480 minút.
Kliknite a potiahnite pre otočenie. Kliknite pre zvetšenie.
52,90 €
bez DPH
65,07 € s DPH
kus Kód produktu (SKU): 340012
| Množstvo | Vaša cena |
|---|---|
| 1 - 2 | 52,90 € |
| 3 - 5 | 50,26 € |
| 6 a viac | 47,61 € |
Prínosy pre spoločnosť a životné prostredie
Tento obal je 100 % recyklovateľný, čo znamená, že po skončení jeho životnosti možno všetky jeho zložky recyklovať oddelene prostredníctvom osobitných spôsobov recyklácie.
Tento obal je úplne alebo čiastočne recyklovaný, čo znamená, že bol navrhnutý z materiálov pochádzajúcich z recyklovaných zdrojov (viac informácií nájdete v technických špecifikáciách).
Tento výrobok je 100 % recyklovateľný, čo znamená, že po skončení jeho životnosti možno všetky jeho zložky recyklovať oddelene od seba prostredníctvom osobitných spôsobov recyklácie.
Tento obal je úplne alebo čiastočne recyklovaný, čo znamená, že bol navrhnutý z materiálov pochádzajúcich z recyklovaných zdrojov (viac informácií nájdete v technických špecifikáciách).
Tento výrobok je 100 % recyklovateľný, čo znamená, že po skončení jeho životnosti možno všetky jeho zložky recyklovať oddelene od seba prostredníctvom osobitných spôsobov recyklácie.
Environmental Impact Score
Kategória: BUBON
Tento produkt má priemerný environmentálny dopad v porovnaní s ostatnými v jeho kategórii.
- Pomůže Vám vybrat medzi podobnými produkty z našeho sortimentu.
- Na základu 16 dopadov na životné prostredie ako uhlíková stopa, lidské zdroje, znečistenie ovzdušia, zdravie, apod.
Toto hodnotenie je založené na uznávanej metodike, ak sa chcete dozvedieť viac o hodnotení vplyvu na životné prostredie, kliknite tu
Špecifikácia
Informácie o produkte
| Názov produktu | Plastový sud, 34 l |
|---|---|
| Značka | Curtec |
| Predajná jednotka | kus |
| Stránka papierového katalógu | 228 |
Parametr
| Kapacita (L) | 34 L |
|---|---|
| Materiály | plast |
| Ø otvoru (mm) | 295 mm |
| Čistý Ø (mm) | 338 mm |
| Celková výška (mm) | 450 mm |
| PEIS - Ekvivalent cesty autom podľa uhlíkovej stopy výrobku (kg Sb ekv.) | 86 |
| PEIS - spotreba vody výrobku (m3 ekv. sveta) | 2.7 |
| Hmotnosť produktu (kg) | 1.7 kg |
| Recyklovateľné obaly | ÁNO - 100% |
| Recyklovateľný produkt | ÁNO - 100% |
| Farba | ČERVENÁ/BIELA |
| PEIS - Ekvivalent spotreby vody výrobku pri sprchovaní (sprchy) | 29 |
| PEIS - súhrnné hodnotenie PEF výrobku (µPts) | 1038 |
| PEIS - Ekvivalent spotreby elektrickej energie v kategórii PEF výrobku (dni spotreby pre domácnosť) | 3.3 |
| PEIS - súhrnné skóre PEF na funkčnú jednotku (µPts) | 10 |
| PEIS - Uhlíková stopa výrobku (kg CO2 ekv.) | 11 |
| PEIS - súhrnné skóre PEF na funkčnú jednotku (µPts) | 10 |
| Vplyv na životné prostredie | C |
| Vplyv na životné prostredie | C |
| PEIS - Uhlíková stopa výrobku (kg CO2 ekv.) | 11 |
Documentation
Vyberte produkt, ke ktorému chcete zobraziť dokumentáciu
Recenzie sú skutočné a spoľahlivé. Ak sa chcete dozvedieť viac o postupoch overovania a kontroly, kliknite sem.
