Časový limit vašej relácie čoskoro vyprší v dôsledku neaktivity. Kliknutím na tlačidlo OK predĺžite časový limit o ďalších 480 minút.
Kliknite a potiahnite pre otočenie. Kliknite pre zvetšenie.
Environmental Impact Score
Kategória: MANAŽÉRSKE KRESLO
Tento produkt má priemerný environmentálny dopad v porovnaní s ostatnými v jeho kategórii.
- Pomůže Vám vybrat medzi podobnými produkty z našeho sortimentu.
- Na základu 16 dopadov na životné prostredie ako uhlíková stopa, lidské zdroje, znečistenie ovzdušia, zdravie, apod.
Toto hodnotenie je založené na uznávanej metodike, ak sa chcete dozvedieť viac o hodnotení vplyvu na životné prostredie, kliknite tu
Špecifikácia
Informácie o produkte
| Názov produktu | Kancelárska stolička Above, čierna |
|---|---|
| Značka | Antares |
| Predajná jednotka | kus |
| Stránka papierového katalógu | 1999 |
Parametr
| Podhlavník | ÁNO |
|---|---|
| Farba | ČIERNA |
| Farba operadla | ČIERNA |
| Mechanizmus | SYNCHRÓNNA |
| Farba podstavca | ČIERNA |
| Min. výška operadla (cm) | 81 cm |
| Šírka sedacej plochy (cm) | 51 cm |
| Nastavenie lakťovej opierky | V VÝŠKA |
| Druh sedadla | STOLIČKA |
| Hĺbka sedacej plochy (cm) | 51 cm |
| Min. výška sedacej plochy (cm) | 44 cm |
| Max. výška sedacej plochy (cm) | 49 cm |
| Farba sedacej plochy | ČIERNA |
| Dodané namontované | NIE |
| Balenie (ks) | 1 |
| Typ noha | KOLIESKA |
| Nosnosť (kg) | 150 kg |
| Výber teleworking | NIE |
| Nastavenie hĺbky operadla | áno mm |
| Materiály podstavca | plast |
| Materiál lakťovej opierky | POLYPROPYLÉN |
| Montáž | NA MONTÁŽ |
| Stohovateľné | NIE |
| S lakťovou opierkou | ÁNO |
| Čas sedenia (h) | 8 h |
| PEIS - súhrnné skóre PEF na funkčnú jednotku (µPts) | 4978 |
| Vplyv na životné prostredie | C |
| PEIS - Uhlíková stopa výrobku (kg CO2 ekv.) | 220 |
Documentation
Vyberte produkt, ke ktorému chcete zobraziť dokumentáciu
Recenzie sú skutočné a spoľahlivé. Ak sa chcete dozvedieť viac o postupoch overovania a kontroly, kliknite sem.

