price-hero

Manutan EXPERT - dokonalosť za najlepšiu cenu

Manutan Expert

Kvalitná alternatíva vyrobená v Európe za výhodné ceny.

Pre tých, ktorí hľadajú dokonalú kvalitu za výhodné ceny, ponúkame v Manutan EXPERT sortiment vysokokvalitného profesionálneho vybavenia za ceny až o 20 % v porovnaní s tými trhovými. Aké je naše tajomstvo? Miestne zdroje a udržateľný prístup, pretože veríme v etickejší a k planéte šetrnejší profesionálny svet.

Bezkonkurenčný pomer ceny a kvality

V spoločnosti Manutan EXPERT sme hrdí na to, že vám môžeme ponúknuť výnimočnú príležitosť výrazne ušetriť bez nutnosti znižovania kvality: Naším cieľom je poskytnúť vám odolné B2B vybavenie vysokej kvality za najlepšiu cenu, bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti alebo odvetvie podnikania. Naše referencie v 8 kategóriách výrobkov sú zvyčajne o 20 % lacnejšie ako priemerná trhová cena. Kvalita je však rovnaká.

Snažíme sa tiež zabrániť „nadmernej kvalite“, teda javu, keď úroveň kvality výrobku prevyšuje skutočné potreby používateľov. Vďaka vynikajúcej znalosti našich zákazníkov môžeme nastaviť latku na správnu úroveň a ponúknuť vám stálu kvalitu. Kvalita výrobkov je spojená s kvalitou služieb: viac ako 80 % výrobkov našej značky skladujeme v Európe, takže sú okamžite pripravené na odoslanie.

To však nie je všetko! Vďaka našej širokej ponuke špičkového vybavenia za výhodnú cenu môžete zvýšiť bezpečnosť svojej spoločnosti a zároveň zlepšiť pohodu a produktivitu zamestnancov. V našom sortimente nájdete viac ako 350 ergonomických výrobkov určených na prevenciu muskuloskeletálnych porúch a iných chorôb z povolania.

Vybrať si značku Manutan EXPERT znamená prispieť k efektívnejšiemu riadeniu rozpočtu optimalizáciou nepriamych výdavkov, čím sa znížia skryté náklady spojené s administratívnym riadením a poplatkami za doručenie. Svoj rozpočet potom môžete použiť na veci s pridanou hodnotou.

Prísľub európskej výroby

Viac ako tri štvrtiny našich výrobkov Manutan EXPERT sa vyrábajú v Európe a neustále pracujeme na tom, aby sa tento počet zvyšoval. Okrem toho, že chránime know-how európskych spoločností a podporujeme premiestňovanie priemyslu, naša voľba lokálneho pôvodu zaručuje zníženie vašej uhlíkovej stopy vďaka redukovaniu doby prepravy výrobkov. Práve preprava je zodpovedná za štvrtinu emisií uhlíka. Lokálne nakupovanie znamená vytvoriť si v spoločnosti agilný dodávateľský systém, vďaka ktorému budete vedieť lepšie reagovať na výkyvy na trhu.

Naše výrobky Manutan EXPERT vykazujú prísne dodržiavanie noriem kvality, zdravia a bezpečnosti. Patrí sem nosenie osobných ochranných prostriedkov (OPP), ktoré sú nevyhnutné pri uplatňovaní zásad prevencie rizík na pracovisku. Výberom Manutan EXPERT tak nielen podporujete miestne know-how a znižujete svoju ekologickú stopu, ale investujete aj do bezpečnosti a pohody svojich zamestnancov.

Objavte naše bestsellery

Prezrite si výber niektorých našich kľúčových referencií z každej kategórie produktov a presvedčte sa, prečo je Manutan EXPERT preferovanou voľbou mnohých spoločností:

Odborné produkty pre každú potrebu

Názor nášho experta

Sabrina, manažérka cenotvorby v spoločnosti Manutan EXPERT

„Vďaka mojim významným skúsenostiam v oblasti cenotvorby a analýzy trhu sa starám o to, aby spoločnosť Manutan EXPERT ponúkala našim zákazníkom najlepší pomer ceny a kvality. Naša až 10-ročná záruka, ktorá sa vzťahuje na väčšinu výrobkov, dokazuje náš záväzok kvality a trvanlivosti. Podarilo sa nám naše ceny nastaviť v priemere o 20 % nižšie ako ceny hlavných značiek, a to bez nevyhnutnosti znižovať kvalitu. Práve naopak. Moje odborné znalosti mi umožňujú efektívne pochopiť a uspokojiť skutočné potreby profesionálov tým, že ponúkam cenovo dostupné a vysokokvalitné riešenia za najlepšiu cenu.“

Kontaktujte nás teraz a získajte prístup k prispôsobeným stratégiám, ktoré vašu spoločnosť posunú na novú úroveň. S Manutan EXPERT vás čaká zážitok šitý na mieru!

Objavte našu kvalitnú ponuku za tú najlepšiu cenu!

Objavte viac