offer-hero

Manutan EXPERT - vaše miesto pre kompletný sortiment profesionálnych produktov

Manutan Expert

Rad produktov prispôsobených profesionálnym potrebám.

V spoločnosti Manutan EXPERT vás pozývame oboznámiť sa s naším rozsiahlym sortimentom výrobkov na každodenné použitie. Je navrhnutý tak, aby spĺňal všetky vaše profesionálne potreby. Sme odhodlaní poskytovať vám kvalitné, udržateľné a cenovo výhodné vybavenie, a to všetko v rozmanitej ponuke pokrývajúcej 11 základných kategórií výrobkov.

Riešenia pre každé pracovisko

Manutan EXPERT je synonymom rozmanitosti a dokonalosti. Či už pre vaše kancelárie, sklady, dielne, alebo staveniská, ponúkame tisíce referencií, ktoré každý rok obohacujeme o približne 500 nových produktov.

Každú referenciu starostlivo vyberajú naši odborníci. V tomto záujme zohľadňujú kvalitu výrobkov a čoraz viac aj ich udržateľnosť a miestnu výrobu, pričom zabezpečujú najlepšiu cenu.

Aký máme cieľ? Zaručujeme vám „dobre fungujúce“ prostredie vo vašej spoločnosti a podporujeme vás v každodenných činnostiach bez ohľadu na to, či ste malá firma, alebo veľká skupina. Naše kvalitné profesionálne vybavenie je konštruované tak, aby vydržalo, pretože vieme, že je to nevyhnutné pre zlepšenie vašich interných procesov a zároveň aj na zaistenie bezpečnosti vašich zamestnancov.

Veľký dôraz kladieme aj na podporu modularity a kompatibility so štíhlym riadením. Vaša spoločnosť musí byť flexibilná a aktívna, aby si udržala výkonnosť v závislosti od vývoja trhu. Modulárna pracovná stanica môže byť rozšírená o rôzne možnosti (kolieska, elektrická polica, odkladacia priečka atď.).

Tieto možnosti optimalizácie zlepšujú pracovné postupy: Môžete sa rozlúčiť s úlohami, ktoré neprinášajú pridanú hodnotu. Minulosťou budú aj zbytočné presuny. Skladovanie a komunikáciu sa zjednodušujú vďaka zariadeniam, akými sú koše, informačné tabule alebo sklenené skrinky. Takmer 350 našich produktov Manutan EXPERT je kompatibilných s princípom štíhleho riadenia.

Rýchle a spoľahlivé dodanie produktov

Vieme, že v profesionálnom svete je čas vzácny. Keď si kúpite zariadenie, potrebujete ho čo najskôr. Riskovať zastavenie výroby a prípadné finančné straty neprichádza do úvahy!

Záväzok kvality a udržateľnosti

V spoločnosti Manutan EXPERT sa počet udržateľných referencií v našej ponuke neustále zvyšuje. Preto sme hrdí na to, že vám môžeme ponúknuť sortiment, ktorý pochádza prevažne z miestnych zdrojov, pričom viac ako tri štvrtiny našich výrobkov sa vyrábajú v Európe. Okrem obmedzenia emisií uhlíka z prepravy tovaru je táto voľba účinným spôsobom podpory miestneho hospodárskeho rozvoja.

Ďalším záväzkom spoločnosti Manutan EXPERT je ten, že mnohé referencie z nášho širokého sortimentu sú navrhnuté z recyklovaných materiálov, prípadne sú recyklovateľné. A pretože nerobíme veci polovičato, dbáme aj na to, aby sme používali recyklované a recyklovateľné obalové materiály.

Riadime sa víziou skupiny Manutan, ktorá uplatňuje svoje motto „Podnikavosť pre lepší svet“ vo všetkých svojich procesoch vrátane obstarávania. Preto si v spoločnosti Manutan EXPERT starostlivo vyberáme svojich partnerov a dodávateľov, aby sme sa uistili, že zdieľajú naše etické zásady a uplatňujú ich.

Naše produkty sú vysokokvalitné. Táto požiadavka však nie je na úkor ceny: Sortiment Manutan EXPERT sa predáva za konkurenčnú cenu v porovnaní s tou trhovou, vďaka čomu je dostupný čo najväčšiemu počtu spoločností.

Objavte naše rôzne kategórie produktov

Každá z našich kategórií produktov bola navrhnutá tak, aby komplexne spĺňala vaše každodenné profesionálne potreby:

Odborné produkty pre každú potrebu

Názor nášho experta

Maximilien, manažér kategorizácie skladu v Manutan EXPERT

„Vďaka viac ako 15 rokom skúseností v oblasti logistiky a riadenia skladov mám jasnú predstavu o požiadavkách našich klientov. V spoločnosti Manutan EXPERT sa snažíme ponúkať široký sortiment skladového vybavenia, od sofistikovaných skladovacích riešení až po ergonomické manipulačné nástroje. Kariéra ma naučila, aké dôležité sú kvalita, spoľahlivosť a efektívnosť. Na základe týchto skúseností sa rozhodujem pri výbere produktov, aby náš sortiment presne vyhovoval potrebám profesionálov. Vždy aktualizujem svoje zásoby, aby sa dali dodávať čo najrýchlejšie.“

Názor nášho experta

Marine, vedúca oddelenia udržateľného sortimentu v spoločnosti Manutan EXPERT

„Mojou úlohou v spoločnosti Manutan EXPERT je rozšíriť náš sortiment udržateľných výrobkov v súlade s naším záväzkom o udržateľnom rozvoji. Zvyšovanie našej udržateľnej ponuky je strategickým krokom. Posilnením nášho sortimentu o trvalo udržateľné výrobky a zvýšením počtu európskych zdrojov reagujeme na environmentálne výzvy a zároveň zabezpečujeme kvalitu. Tento prístup odráža naše odhodlanie spájať výkonnosť a environmentálnu zodpovednosť, a tak poskytovať našim profesionálnym klientom riešenia šetrné k životnému prostrediu bez toho, aby sa znížila ich účinnosť.“

Nájdite všetko, čo vaša spoločnosť potrebuje, na jednom mieste!

Zobraziť všetko