quality-hero

Manutan EXPERT - Váš spojenec pre udržateľné profesionálne vybavenie

Manutan Expert

Manutan EXPERT má dokonalosť ako záväzok

Vysoká kvalita a záruka až na 10 rokov

Kvalite každého produktu v sortimente Manutan EXPERT venujeme mimoriadnu pozornosť. Výberom našich produktov získate nielen výhodnú cenu, ale aj výnimočnú záruku až na 10 rokov bez ďalších nákladov. Záruka na osobné ochranné prostriedky (OOP) a elektrické výrobky sú 3 roky. Spotrebný tovar a tovar podliehajúci skaze nie je predmetom záruky.

Naši odborníci prísne vyberajú a testujú každú referenciu Manutan EXPERT, aby zabezpečili bezkonkurenčnú úroveň kvality a trvanlivosti. Rovnako postupujeme aj pri komplexných produktoch: Testovanie zverujeme nezávislým laboratóriám.

Pri testovaní zohľadňujeme najkritickejšie aspekty:

  • Optimálna bezpečnosť pre používateľov;
  • Čistota a kvalita povrchových úprav;
  • Jednoduchá montáž pre funkčné výsledky;
  • Odolnosť v reálnych prevádzkových podmienkach.

Etický a udržateľný partner

V spoločnosti Manutan EXPERT nám záleží na tom, aby sme vám ponúkali produkty, ktoré sú v súlade s vašimi cieľmi zásad udržateľného obstarávania. Sme hrdí na spoluprácu s partnermi a dodávateľmi, ktorí zdieľajú naše etické a environmentálne hodnoty. Viac ako 85 % našich partnerov dodržiava našu Chartu udržateľného a etického obstarávania, ktorá zaručuje dodržiavanie ľudských práv, boj proti nútenej práci a podporu spravodlivých pracovných podmienok.

Našich partnerov vyberáme po dôkladnom posúdení: Audity na pracovisku, samohodnotenia, sociálne audity atď. Ak výsledky nie sú presvedčivé, ponúkame spoločnosti podporu, aby dokázala implementovať plán nápravných opatrení.

Rýchle a spoľahlivé dodanie

Vieme, že rýchle dodanie je pre vás kľúčové. Preto je väčšina našich výrobkov Manutan EXPERT k dispozícii v našich európskych skladoch a je pripravená na expedíciu v rekordne krátkom čase. Doručenie do 24 až 48 hodín.

Okrem toho máme na sklade viac ako 80 % produktov z tisícov dostupných referencií: Tým sa skracuje čas prípravy objednávky a zároveň sa predchádza nedostatkom.

Náš silný záväzok pri ochrane životného prostredia

V našom širokom sortimente výrobkov sa snažíme ponúkať čoraz viac udržateľných zariadení, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na trvanlivosť a ochranu životného prostredia.

Náš trvalo udržateľný sortiment Manutan EXPERT je založený na pevných kritériách: Produkty sú napríklad označené uznávanou environmentálnou značkou. Sú vyrobené z jedného alebo viacerých recyklovaných materiálov alebo ide o výrobky z druhej ruky.

Ďalším záväzkom spoločnosti Manutan EXPERT je, že miestny pôvod je jednou z našich priorít s cieľom:

  • obmedziť uhlíkovú stopu našich produktov,
  • podporiť lokálny priemysel,
  • predchádzať nedostatku v dôsledku geopolitických udalostí.

Prezrite si náš sortiment produktov

V Manutan EXPERT vám ponúkame rozmanitý sortiment, ktorý pokrýva všetky vaše profesionálne potreby, od kancelárskeho nábytku až po bezpečnostné a hygienické vybavenie.

Preskúmajte našich 11 hlavných kategórií produktov a nájdite ideálne riešenie pre svoju spoločnosť:

Odborné produkty pro všechny vaše potřeby

Názor nášho experta

Thibault, manažér kvality v spoločnosti Manutan EXPERT

„Vďaka mojim 20-ročným skúsenostiam v oblasti riadenia kvality sa usilujem o dokonalosť. Naše 10-ročné záruky na väčšinu výrobkov a 3-ročné záruky na elektrické výrobky a osobné ochranné prostriedky odrážajú, aké dôkladné sú naše testy a analýzy vrátane testov a analýz vykonaných nezávislými laboratóriami. Urýchľujem čas pri napodobňovaní 10-ročného používania kusu nábytku v trvaní pár hodín. Každý produkt Manutan EXPERT je synonymom odolnosti a bezpečnosti, čo zaručuje spokojnosť všetkých profesionálov. Okrem toho táto prirodzená odolnosť podporuje náš záväzok trvalej udržateľnosti, ktorý spája vynikajúcu kvalitu a starostlivosť o životné prostredie. Kariéra ma naučila, že kvalita je základom získania dôvery našich zákazníkov a základným pilierom našej zodpovednosti za životné prostredie.“

Pridajte sa k mnohým spoločnostiam, ktoré dôverujú nášmu profesionálnemu vybaveniu a spotrebnému materiálu. Rozhodnite sa pre kvalitu, udržateľnosť a etiku s Manutan EXPERT. Radi vám pomôžeme pri každom z vašich projektov. Kontaktujte nás ešte dnes!

Objavte naše produkty so zárukou až 10 rokov!

Objavte viac