Časový limit vašej relácie čoskoro vyprší v dôsledku neaktivity. Kliknutím na tlačidlo OK predĺžite časový limit o ďalších 480 minút.
Kliknite a potiahnite pre otočenie. Kliknite pre zvetšenie.
Prínosy pre spoločnosť a životné prostredie
Tento obal je 100 % recyklovateľný, čo znamená, že po skončení jeho životnosti možno všetky jeho zložky recyklovať oddelene prostredníctvom osobitných spôsobov recyklácie.
Tento obal je úplne alebo čiastočne recyklovaný, čo znamená, že bol navrhnutý z materiálov pochádzajúcich z recyklovaných zdrojov (viac informácií nájdete v technických špecifikáciách).
Tento výrobok je úplne alebo čiastočne recyklovaný, čo znamená, že bol navrhnutý z materiálov pochádzajúcich z recyklovaných zdrojov (viac informácií nájdete v technických špecifikáciách).
Viac o spoločenskej zodpovednosti Tento obal je úplne alebo čiastočne recyklovaný, čo znamená, že bol navrhnutý z materiálov pochádzajúcich z recyklovaných zdrojov (viac informácií nájdete v technických špecifikáciách).
Tento výrobok je úplne alebo čiastočne recyklovaný, čo znamená, že bol navrhnutý z materiálov pochádzajúcich z recyklovaných zdrojov (viac informácií nájdete v technických špecifikáciách).
Environmental Impact Score
Musíte vybrať variant, aby ste videli detailné hodnotenie produktu.
- Pomůže Vám vybrat medzi podobnými produkty z našeho sortimentu.
- Na základu 16 dopadov na životné prostredie ako uhlíková stopa, lidské zdroje, znečistenie ovzdušia, zdravie, apod.
Toto hodnotenie je založené na uznávanej metodike, ak sa chcete dozvedieť viac o hodnotení vplyvu na životné prostredie, kliknite tu
Špecifikácia
Informácie o produkte
| Názov produktu | Stoličky do zasadacej miestnosti Logan |
|---|---|
| Značka | Nowy Styl |
| Predajná jednotka | kus |
Parametr
| Druh sedadla | Stolička |
|---|---|
| Typ noha | Klzáky |
| Typ podstavca | 4 stopy |
| Materiál podstavca | Oceľ |
| Trieda odolnosti proti požiaru | M1 |
| Šírka sedacej plochy (cm) | 47 cm |
| Hĺbka sedacej plochy (cm) | 41 cm |
| Výška sedacej plochy (cm) | 44 cm |
| S lakťovou opierkou | nie |
| Výška operadla (cm) | 34 cm |
| Norma EN 1021 | EN 1021 |
| Materiály operadla | Pletivo |
| Recyklovateľné obaly | Áno - 100% |
| Stohovateľné | áno |
| Materiál sedacej plochy | Plátno |
| Výber teleworking | nie |
| Farba operadla | Čierna |
| Dodané namontované | áno |
| Norma EN | EN 13761 |
| Farba podstavca | Čierna |
| Recyklovaný obal (%) | 50 % |
| Recyklovaný výrobok (%) | 40 % |
| PEIS - kategória životného prostredia | Viacúčelové kreslo |
Documentation
Vyberte produkt, ke ktorému chcete zobraziť dokumentáciu
Recenzie sú skutočné a spoľahlivé. Ak sa chcete dozvedieť viac o postupoch overovania a kontroly, kliknite sem.